9710 Tennessee 99 - Commercial LAND FOR SALE

Rockvale, TN 37153 93,218 SF
$1,100,000 USD

NO PHOTO

$1,100,000 USD
Commercial LAND - FOR SALE
93,218 SF

9710 Tennessee 99
Rockvale, TN 37153

FOR SALE DETAILS

PRICE

$1,100,000 USD

PRICE/ACRE

$514,019/AC

PRICE/SF

$12 USD /SF

LAND ACRES

2.14 AC

LAND SF

93,218 SF

OFFSITE IMPROVEMENTS

-

ZONING

CS

APN/PARCEL ID

139-056.12-000

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Teresa KiddKeller Williams Realty, Inc.More Info

Teresa KiddKeller Williams Realty, Inc.More Info