801-913-4990
8731 S Sandy Pky, Sandy, UT for Rent

$18.00 USD /SF/yr

Flex - For Rent
1/5
3,008 SF | 1 Space

NEW

8731 S Sandy Pky
Sandy, UT 84070

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

3,008 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$4,512 USD /mo

RENT RATE (MO)

$1.50 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$18.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

23,966 SF

YEAR BUILT

2004

UTILITIES

-

CLEAR CEILING HT

19 Ft

DOCKS

-

DRIVE INS

8

PARKING SPACES

30

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.45 AC

LAND SF

19,602 SF

ZONING

CR-PUD

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Stew KnightKREAMore Info
801-913-4990

Stew KnightKREAMore Info
801-913-4990