512-657-1490
805 Stark St, Austin, TX for Rent

$44.00 USD /SF/yr

Retail - For Rent
1/6
1,008 SF | 1 Space

805 Stark St
Austin, TX 78756
Brentwood

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

1,008 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$3,696 USD /mo

RENT RATE (MO)

$3.67 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$44.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

1,047 SF

YEAR BUILT

1965

PARKING SPACES

6

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.149 AC

LAND SF

6,490.44 SF

ZONING

CS-MU-CO-NP

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Paul JosephPaul Joseph Commercial, Inc.More Info
512-657-1490

Paul JosephPaul Joseph Commercial, Inc.More Info
512-657-1490