203-255-1036
765 Post Rd, Fairfield, CT for Rent

$37.00 USD /SF/yr

Office/Retail - For Rent
1/7
850 SF | 1 Space

765 Post Rd
Fairfield, CT 06824

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

850 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$2,621 USD /mo

RENT RATE (MO)

$3.08 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$37.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

3,942 SF

BUILDING CLASS

C

YEAR BUILT

1970

PARKING SPACES

10

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.18 AC

LAND SF

7,840.8 SF

ZONING

DCD

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Abe YaleAbe YaleMore Info
203-255-1036

Abe YaleAbe YaleMore Info
203-255-1036