301-340-9400
751 Rockville Pike, Rockville, MD for Rent

$25.02 USD /SF/yr

Office - For Rent
1/3
1,007 SF | 1 Space

751 Rockville Pike
Rockville, MD 20852
Central Rockville

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

1,007 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$2,100 USD /mo

RENT RATE (MO)

$2.09 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$25.02 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

14,201 SF

BUILDING CLASS

C

YEAR BUILT

1978

PARKING SPACES

35

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.19 AC

LAND SF

8,276.4 SF

ZONING

MXCD

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Jay CloggJay Clogg Realty Group, Inc.More Info
301-340-9400

Jay CloggJay Clogg Realty Group, Inc.More Info
301-340-9400