913-469-4637
5675 Roe Blvd, Mission, KS for Rent

$24.00 USD /SF/yr

Office/Medical - For Rent
1/6
2,160 SF | 1 Space

NEW

5675 Roe Blvd
Mission, KS 66205

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

2,160 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$4,320 USD /mo

RENT RATE (MO)

$2.00 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$24.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

32,276 SF

BUILDING CLASS

B

YEAR BUILT

2020

PARKING SPACES

65

LAND DETAILS

LAND ACRES

1.96184 AC

LAND SF

85,457.968 SF

ZONING

Medical

ASK ABOUT THIS PROPERTY

913-469-4637

913-469-4637