917-886-4257
4705-4773 NW 183rd St, Miami Gardens, FL for Rent

$25.00 USD /SF/yr

Retail - For Rent
1/2
900 SF | 1 Space

Jul '26

4705-4773 NW 183rd St
Miami Gardens, FL 33055

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

900 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$1,875 USD /mo

RENT RATE (MO)

$2.08 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$25.00 USD /SF/yr

LEASE TYPE

Triple Net

LEASE LENGTH

5 Years

AVAILABLE

Jul 01, 2026

BUILDING DETAILS

PROPERTY TYPE

-

TOTAL BUILDING SIZE

84,543 SF

YEAR BUILT

1983

PARKING SPACES

188

LAND DETAILS

LAND ACRES

6.566 AC

LAND SF

286,015 SF

ZONING

BU-2, 6400

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Albert FouertiFouerti RealtyMore Info
917-886-4257

Albert FouertiFouerti RealtyMore Info
917-886-4257