918-946-4478
433 W Wilshire Blvd, Oklahoma City, OK for Rent

$11.00 USD /SF/yr

Coworking Space
1/2
675 SF | 1 Space

433 W Wilshire Blvd
Oklahoma City, OK 73114
North Highland

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

675 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$619 USD /mo

RENT RATE (MO)

$0.92 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$11.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

7,167 SF

BUILDING CLASS

C

YEAR BUILT

1983

PARKING SPACES

12

LAND DETAILS

LAND ACRES

1.1846 AC

LAND SF

51,601.176 SF

ZONING

-

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Christopher OrnelasTarka, LLCMore Info
918-946-4478

Christopher OrnelasTarka, LLCMore Info
918-946-4478