248-226-1610
35046 Woodward Ave, Birmingham, MI for Rent

$45.00 USD /SF/yr

Office/Medical - For Rent
1/6
13,472 SF | 1 Space

35046 Woodward Ave
Birmingham, MI 48009
Downtown Birmingham

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

13,472 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$50,520 USD /mo

RENT RATE (MO)

$3.75 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$45.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

23,000 SF

BUILDING CLASS

C

YEAR BUILT

1984

PARKING SPACES

128

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.85 AC

LAND SF

37,026 SF

ZONING

B2

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Simon JonnaJonna GroupMore Info
248-226-1610

Simon JonnaJonna GroupMore Info
248-226-1610