949-333-3111
15147 Woodlawn Ave, Tustin, CA for Rent

$30.00 USD /SF/yr

Office - For Rent
1/5
2,500 SF | 1 Space

15147 Woodlawn Ave
Tustin, CA 92780

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

2,500 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$6,250 USD /mo

RENT RATE (MO)

$2.50 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$30.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

4,334 SF

BUILDING CLASS

B

YEAR BUILT

2004

Will ToberHughes MarinoMore Info
949-333-3111

Will ToberHughes MarinoMore Info
949-333-3111