949-929-2784
150 Paularino Ave, Costa Mesa, CA for Rent

$33.00 USD /SF/yr

Office - For Rent
1/8
12,738 SF | 1 Space

150 Paularino Ave
Costa Mesa, CA 92626

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

12,738 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$35,030 USD /mo

RENT RATE (MO)

$2.75 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$33.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

12,738 SF

BUILDING CLASS

B

YEAR BUILT

1978

PARKING SPACES

50

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.88 AC

LAND SF

38,332.8 SF

ZONING

CL

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Ross BourneCBRE, Inc.More Info
949-929-2784

Ross BourneCBRE, Inc.More Info
949-929-2784