801-518-9819
15 S 1000 E, Payson, UT for Rent

$18.50 USD /SF/yr

Office/Medical - For Rent
1/6
4,720 SF | 1 Space

NEW

15 S 1000 E
Payson, UT 84651

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

4,720 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$7,277 USD /mo

RENT RATE (MO)

$1.54 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$18.50 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

34,097 SF

BUILDING CLASS

B

YEAR BUILT

2008

PARKING SPACES

-

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.36 AC

LAND SF

15,681.6 SF

ZONING

-

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Andy EvansSpark RealtyMore Info
801-518-9819

Andy EvansSpark RealtyMore Info
801-518-9819