928-254-1770
103 S Milton Rd, Flagstaff, AZ for Rent

$27.00 USD /SF/yr

Retail - For Rent
1/14
1,700 SF | 1 Space

103 S Milton Rd
Flagstaff, AZ 86001

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

1,700 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$3,825 USD /mo

RENT RATE (MO)

$2.25 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$27.00 USD /SF/yr

TOTAL BUILDING SIZE

5,343 SF

YEAR BUILT

1966

Mark T. Belsantida Vinci RealtyMore Info
928-254-1770

Mark T. Belsantida Vinci RealtyMore Info
928-254-1770