724-396-0496
10 S 4th St, Youngwood, PA for Rent

$8.00 USD /SF/yr

Office - For Rent
1/4
1,200 SF | 1 Space

10 S 4th St
Youngwood, PA 15697

RENTAL DETAILS

SPACE AVAILABLE

1,200 SF

# OF SPACES

1

RENT/MONTH

$800 USD /mo

RENT RATE (MO)

$0.67 USD /SF/mo

RENT RATE (YR)

$8.00 USD /SF/yr

LEASE TYPE

Plus Electric

LEASE LENGTH

1 Years

AVAILABLE

Now

BUILDING DETAILS

PROPERTY TYPE

Office

TOTAL BUILDING SIZE

25,000 SF

BUILDING CLASS

C

YEAR BUILT

1993

PARKING SPACES

-

LAND DETAILS

LAND ACRES

0.17126 AC

LAND SF

7,459.998 SF

ZONING

-

ASK ABOUT THIS PROPERTY

Teresa Ross-DuchessTeresa A Ross-DuchessMore Info
724-396-0496

Teresa Ross-DuchessTeresa A Ross-DuchessMore Info
724-396-0496